Home » Hrvatska

EKIPNO PH 2017. Danas je održan ždrijeb skupina za državno prvenstvo u Matuljima

11 svibnja 2017 komentiraj vijest

Janje Alfa Team, Posejdon 2 i Nevera u “skupini smrti”

Ekipe TUNING CAFFE iz Stobreča u konkurenciji seniorki, te splitski DIOKLECIJAN kod seniora, prošle godine u Poreču se obranile titule državnih prvaka, a u Matuljima će loviti treće naslove u nizu

Napisao: Željko Đođo

Nakon danas održanog ždrijeba za 24. ekipno prvenstvo Hrvatske koje je na rasporedu 20. i 21. svibnja u Matuljima kod Opatije, najmanje razloga za zadovoljstvo mogu imati ekipe JANJE ALFA TEAM iz Zagreba, POSEJDON 2 iz Kaštel Kambelovca i NEVERA s Viškova. Naime ždrijeb je te tri ekipe spojio u Skupini B u elitnoj Prvoj ligi, pa će već nakon prve faze natjecanja otpasti jedna kvalitetna ekipa. JANJE ALFA TEAM je predvođen reprezentativcima Borisom Krčmarom i Alanom Ljubićem bio prvak Grada Zagreba, POSEJDON 2 na čelu s Vladimirom Lešićem i Ivanom Bilelom je bio pobjednike regularnog dijela sezone u PS Splitsko-dalmatinske županije (da bi u doigravanju naslov prvaka osvojila ekipa DIOKLECIJAN), dok je NEVERA sa sjajnim veteranima Jasminom Popom Hodžićem i Veljkom Tibljašem bila druga u PS Primorsko-goranske županije (iza ekipe ROMANO PLAYBOY).

I ove su godine stigle prijave za svih 72 mjesta u konkurenciji seniora (po 24 ekipe u svakoj od tri lige), te 21 prijava u konkurenciji seniorki (tri ekipe više nego prošle sezone). Prema već uobičajenoj praksi pri ždrijebu su važila tri kriterija:

1) u istoj skupini ne mogu se naći dvije ekipe iz istog županijskog saveza

2) prvo se izvlači redoslijed županijskih saveza

3) za sve županijske saveze koji imaju tri ili više predstavnika u nekoj kategoriji, ne mogu u istoj skupini biti prvaci iz tih županija

TUNING CAFFE I DIOKLECIJAN ŽELE NASTAVAK NIZA

Detalj s prošlogodišnjeg Ekipnog PH koje je održano u Sportskoj dvorani Žatika u Poreču

Svoje treće titule državnih prvaka u nizu u Matuljima će loviti ekipe TUNING CAFFE iz Stobreča u konkurenciji seniorki, te splitski DIOKLECIJAN kod seniora. Ivana Tadić, Ana Mamut, Olja Pavlović i ostale djevojke iz TUNING CAFFEA će najjače suparnice imati u ekipama NEVERA DAME s Viškova, pobjednicama ženske lige PS PGŽ-a koje predvode Vlasta Stankić, Marina Cenov i Vlatka Lešić, te zagrebačkim ekipama COLOSEUM (Ivana Čavar, Anita Zidar, Nevenka Šalat Franičević…) i JANJE NEXT TEAM (Marina Letica, Sandra Ivić, Iva Čustović…).

Treba napomenuti da se ove godine neće održati Warm Up turnir u petak već natjecanje započinje u subotu u 10:00 sati prvim kolom Ekipnog PH po skupinama.

.

.

 

SKUPINE 24. EKIPNOG PH

ŽENSKA LIGA…..(pdf)
MUŠKI 1. LIGA…..(pdf)
MUŠKI 2. LIGA…..(pdf)
MUŠKI 3. LIGA…..(pdf)

.

.

 

ŽENSKA LIGA
A B C D E F G H
UVIK KONTRA (SDŽ) TUNING CAFFE* (SDŽ) SOLIN APOLLO (SDŽ) DIOKLECIJAN (SDŽ) DIŠPET (ŠKŽ) SAX DAME (PGŽ) NEVERA DAME* (PGŽ) ROMANO MORČIĆ (PGŽ)
GIM RETURN (PGŽ) ALFA MACE (PGŽ) DM ŠTRIGE (PGŽ) FORMULA 1 DAME (PGŽ) ALL STAR LOŠINJ (PGŽ) SCHPAJZ GIRLS (VSŽ) PETRINJKE (SMŽ) CHICKS (ZŽ)
A1 TEAM (GZ) CRNE MAMBE UBHG (GZ) JANJE NEXT TEAM (GZ) COLOSEUM* (GZ) QUATTRO LADIES (GZ)
3. LIGA
A B C D E F G H
QUATTRO ŠPICA* (GZ) SPARTA GYM (GZ) COLOSEUM OTPISANI (GZ) BULL KVIM STRŠLJENI (GZ) VIP (GZ) BRUNO SPEŠL (ZŽ) PODRAV. SESVETE (KKŽ) OLUJA (KZŽ)
NAUTICA (ŠKŽ) SVETA ANA (ŠKŽ) PK KOD MOSTA (KŽ) KORNER (ZDŽ) BODUL* (ZDŽ) NOVIGRAD (ZDŽ) SAX* (PGŽ) GIM ORIGINAL (PGŽ)
KRNJEVO (PGŽ) FAŽANA (IPS) BLUE MOON (SDŽ) UVIK KONTRA 2* (SDŽ) CB AS 2 (SDŽ) MARINELLO 2 (SDŽ) MIKROFON (SDŽ) BOOM BAR (SDŽ)
2. LIGA
A B C D E F G H
PARK (ZŽ) STUČENCI (ZŽ) PK POJEZERJE 2 (DNŽ) THUNDER (IPS) CB SOKOL* (GZ) KLIK (GZ) DC SUNSET (GZ) JANJE VETERANI (GZ)
AMADEUS POPOVAČA (SMŽ) PIK DAMA (KZŽ) LIGHT (SDŽ) ARENA (SDŽ) A2 VRPOLJE (ŠKŽ) SNAJPER (ŠKŽ) SPORT CAFFE (VSŽ) RED CARPET (VSŽ)
PK STARS (KŽ) GIM KRIMEJA (PGŽ) GIARDIN (PGŽ) TEAM 666* (PGŽ) NADIR (PGŽ) INPORIUM (VŽ) DOWN TOWN (ZDŽ) VIDIKOVAC (ZDŽ)
1. LIGA
A B C D E F G H
ROMANO PLAYBOY (PGŽ) NEVERA (PGŽ) BAN JELAČIĆ* (ZŽ) PETICA (ZŽ) SAMOBOR 95 LOB 1 (ZŽ) SESVETE (GZ) AGRAM DART TEAM (GZ) PANDA RAVNICE (GZ)
TEAM COLOSEUM (GZ) JANJE ALFA TEAM* (GZ) NOVI BOKANJAC (ZDŽ) 3M (ZDŽ) BONANCA (VSŽ) DARKWOOD (VSŽ) INFERNO (VŽ) UVIK KONTRA (SDŽ)
SPLIT LONDRA (SDŽ) POSEJDON 2 (SDŽ) ROYAL (SDŽ) DIOKLECIJAN* (SDŽ) JAGERBAR BUDAŠEVO (SMŽ) DREAM T. PETRINJA (SMŽ) PK RAGUSA (DNŽ) PK STABLINA (DNŽ)

 

* prvaci liga u županijama koje imaju tri ili više predstavnika u jednoj ligi